Жінка у владі — лихо громаді. Серія регланів та футболок для жінок-політиків

Серія регланів та футболок для жінок-політиків

В наш час, час пропаганди євро-американських демократичних «цінностей» і прогресуючого фемінізму, жінки все активніше перетворються на чоловчоподібні істоти, що наслідують від чоловіків, в першу чергу, їхні вади та недоліки. Серед цих недоліків, мабуть, найпоширенішими стали егоцентризм, аморальність, амбітність та властолюбство. Ці риси, помножені на жіночу емоційність та вразливість можуть бути вкрай небезпечні для оточуючих — і особливо у випадку, якщо емансіпована жінка тримає у своїх руках економічні, фінансові, соціальні, політичні важелі, чи взагалі — кермо державної влади.

Для тих емансіпованих жінок (зокрема, жінок-політиків), які усвідомлюють, яку небезпеку вони несуть суспільству, і не бояться чесно це визнати і прямо про це попередити — нами розроблена спеціальна серія регланів та футболок «Жінка у владі — лихо громаді». Хай це буде одночасно й своєрідним доріканням «сильній статі», адже саме чоловіки винні в тому, що дедалі більше усуваються від відповідальності і передають жінкам свої повноваження.

Подивитися, замовити та придбати вироби серії «Жінка у владі» можна в інтернет-магазині «Символ України», у розділі Політика.

Дата: Суббота, Январь 30, 2010 12:10 ПП | Рубрики: Дизайн, Новости и планы, Производство | Теги: , , , ,
Биржа сайтов и доменов. Здесь можно купить или продать сайт или домен
Регистрация доменов
Реклама веб-сайтов в поисковых системах
Kwork. Фриланс-биржа
2000 готовых дизайнерских решений для веб-сайтов, созданных на базе CMS WordPress

 

2004 © Web-Arsenal. Київський віртуальний завод з виробництва, ремонту та обслуговування промислових інтернет-конструкцій. Авторські права на опублікавані матеріали належать авторам цих матеріалів. Передрук - дозволяється. Будемо вдячні за відповідне посилання на наш сайт.