Термос «Майдан-2» або професійним революціонерам — професійну амуницію… І прапор в руки!

Термос Майдан-2Триває підготовка до другого туру виборів Президента України. Політики-демократи відчайдушно б`ються за владу, тобто за верхів`я свого бізнесу над вірою, законом і народом. Політично та національно-свідомі громадяни потроху дуріють від закликів, що лунають з усіх боків, та готуються боронити інтереси тих чи інших політичних корпорацій, мабуть, сподіваючись, що ситні та рожеві передвиборчі обіцянки хтось і колись буде виконувати…

Треба віддати належне політичній «еліті» — для максимально ефективного використання виборців грошей не жаліють, і взагалі все робиться достатньо жваво і професійно. Ось, наприклад, цими днями до Київськой міської ради надійшла чергова заявка на проведення безстрокових акцій (чи протесту чи ідтримки — залежно від ситуації) на всіх центральних площах столиці України. На цей раз від Блоку Юлії Тимошенко. А ще раніше аналогічна заявка була подана з боку Партії Регіонів та прибічників Віктора Януковича. Тобто знову, як і в 2004 «помаранчево-революційному» році людей поведуть мітінгувати та з`ясовувати чужі стосунки. І автобуси для цього будуть, і пальне, і намети, і попсові «зірки» оптом та вроздріб — все що треба для політично-доцільної народної гулянки.

На превеликий жаль, ми не зможемо переконати співвітчизників, що захопилися цими іграми, зупинитися, подумати, не нагнітати психоз, врешті-решт — відмовитися від «активної революційної діяльності» і спокійно провести ці чудові зимові дні у семейному колі, або плідно попрацювати на благо сім`ї та держави на своєму робочому місці. Переконати не зможемо, але допоможемо подивитися на себе та ситуацію, в яку знову потрапили, трохи з гумором.

Для цього наші дизайнери підготували наймодніші майданні атрибути та аксесуари, серед яких справжнім хітом (та незамінним революційним інструментом в умовах зимових холодів) є термос «Майдан-2» (ємкість: 750мл, діаметр: 80мм, висота: 285мм). Купити його можна в інтернет-магазині «Символ України» (на сторінці http://symbol-ukraine.zbir.info/product/ukraine-396652/).

Отож, звертаємось до професійних революціонерів! Панове-демократи всіх кольорів, купуйте термос для гарячого чаю та кави! А до нього додатково — тепленький реглан чи десяток бавовняних футболок із гаслом, що вам більш імпонує. І шуруйте на майдан. Прапор в руки там дадуть безкоштовно.

Дата: Среда, Январь 27, 2010 12:14 ПП | Рубрики: Дизайн, Новости и планы, Производство | Теги: , ,
Биржа сайтов и доменов. Здесь можно купить или продать сайт или домен
Регистрация доменов
Реклама веб-сайтов в поисковых системах
Kwork. Фриланс-биржа
2000 готовых дизайнерских решений для веб-сайтов, созданных на базе CMS WordPress

 

2004 © Web-Arsenal. Київський віртуальний завод з виробництва, ремонту та обслуговування промислових інтернет-конструкцій. Авторські права на опублікавані матеріали належать авторам цих матеріалів. Передрук - дозволяється. Будемо вдячні за відповідне посилання на наш сайт.