На сервері Хрест-Інфо розпочалося оновлення програмного забезпечення та інспектування сайтів

Сьогодні на сервері Хрест-Інфо розпочалися позапланові роботи з оновлення програмного забезпечення. Позапланові — тому що необхідність у них виникла дещо несподівано. На деяких сайтах з`явилися некритичні помилки і ми вирішили оперативно усунути причини, які могли призвести до цього (поки помилки дійсно не стали критичними).

Паралельно відбувається інспектування всіх веб-ресурсів, розквартированих на сервері. Сьогодні було перевірено й модернізовано два сайти — Інтернет-видання про життя та творчість івана Юхимовича Коваленка (ivan-kovalenko.hrect.info) а також Офіційний сайт громадської організації «Дзвони чорнобиля Києво-Святошинського району» (dzwony.hrest.info). Застарілі комлектуючі сайтів змінено на більш сучасні, додана можливість виводу інформації із застосуванням віджетів, виправлені деякі помилки української локалізації.

Модернизаційні роботи будуть тривати до кінця поточного тижня, але яких-небуть ускладнень у функціонуванні сервера чи сайтів очікувати не слід. Все має бути нормально. А з понеділка — навіть краще, ніж було 🙂

Дата: Вторник, Ноябрь 10, 2009 2:03 ПП | Рубрики: Безопасность, Новости и планы, Обслуживание, Ремонт, Хостинг | Теги: , , , , , , , , ,
Биржа сайтов и доменов. Здесь можно купить или продать сайт или домен
Регистрация доменов
Реклама веб-сайтов в поисковых системах
Kwork. Фриланс-биржа
2000 готовых дизайнерских решений для веб-сайтов, созданных на базе CMS WordPress

 

2004 © Web-Arsenal. Київський Если вы ищете проститутку рабыню, то скорее заходите! віртуальний завод з виробництва, ремонту та обслуговування промислових інтернет-конструкцій. Авторські права на опублікавані матеріали належать авторам цих матеріалів. Передрук - дозволяється. Будемо вдячні за відповідне посилання на наш сайт.